BodyMod jest otwarte, a my zapewniamy, że Wasze kolczyki zostają doręczane do Waszych drzwi!

Kolczyk do ucha z łańcuszkami

Dostępność: W magazynie

24,00 zł
Opis produktu
Szczegóły

Jeśli kochasz kolczyki z łańcuszkami, ten model jest wymarzony. Model prezentowany na zdjęciu posiada dwa łańcuszki. Zawieszone są one po jednej stronie pręcika, kiedy druga zakończona jest kulką o średnicy 4 mm. Łańcuszki są różnej długości, dlatego bedą się żywo poruszać z twoimi ruchami ciała. Najdłuższy z nich ma około 6 mm długości. 

Kolczyk ten przeznaczony jest do piercingu ucha, ale jeśli chcesz możesz go wykorzystać w innych przekłuciach. Upewnij się tylko, że wybrany rozmiar jest odpowiedni. 

Pręcik ma długość 6 mm, a jego grubość to 1,2 mm. Wykorzystaj go w piercingu helix, gdzie łańcuszki będą ślicznie ozdabiać ucho. 

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
SKU Barbell-198
Ilość sztuk 1 szt.
Nie każdy potrzebuje dwóch identycznych kolczyków, dlatego nie sprzedajemy naszych ozdób w parach. Dlatego nasza cena to zawsze cena za jedną sztukę, chyba że podano inaczej. W naszej ofercie znajdziesz również zestawy – wtedy ceny podane są za cały zestaw, w którym znajduje się kilka różnych modeli.
Grubość 1.2 mm.
Grubość jest wyznacznikiem tego, jak “szeroka” jest część kolczyka przechodząca przez ciało; o grubości mówimy na przykład w przypadku sztangi. Znanie tego parametru jest ważne w przypadku dobierania kulki do pręta – tutaj liczby muszą się zgadzać, by elementy stworzyły całość. Pamiętaj także, by odpowiednio dobrać grubość kolczyka do twojego przekłucia.
Długość 6 mm.
Długość kolczyka jest zawsze mierzona od kulki do kulki, zawsze w linii prostej, nawet jeśli kolczyk jest w kształcie banana – wtedy mierzy się linię prostą od wewnętrznej strony kulek.
Całkowita długość 62 mm.
Całkowita długość kolczyka jest mierzona od góry do samego dołu (włączając w to kulki bądź ewentualną zawieszkę). Kupując nasze ozdoby masz możliwość wyboru długości samego pręta; całkowita długość będzie oczywiście zależała od rodzaju produktu i dodatków. Standardowa długość w piercingu pępka wynosi 10mm.
Długość zawieszki 62 mm.
W tym przypadku została zmierzona jedynie zawieszka, a zatem część poniżej dolnej kulki, która mierzona jest do końca zawieszki.
Materiał Stal chirurgiczna
Te kolczyki są wykonane ze stali chirurgicznej, który jest standardowym materiałem wykorzystywanym w piercingu – jest tak popularny, ponieważ nie uwalnia niklu. Jeśli na przykład dobrze tolerujesz srebrną biżuterię i nie masz alergii na nikiel, z czystym sumieniem polecamy Ci stal chirurgiczną. Pamiętaj jednak, że jeśli jesteś uczulony, zalecamy trzymanie się wyłącznie tytanu. Zauważ, że w niektórych przypadkach jedynie część, która przechodzi przez ciało (a nie cały kolczyk) jest wykonana ze stali chirurgicznej.
Rodzaj powłoki Powłoka PVD
Średnica kulki 4 mm.
Średnica kulki wskazuje jej rozmiar. W przypadku kolczyków do języka czy pępka, standardowa wielkość to 5/6 mm., a labretów – 2,5-4 mm. Im mniej widoczny ma być piercing, tym mniejsza powinna być kulka( i odwrotnie). Pamiętaj także, by wybrać odpowiedni rozmiar pręta (gwintu).
Rodzaje zapięć Gwint zewnętrzny
Recenzje
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Kolczyk do ucha z łańcuszkami
Jak oceniasz ten produkt? *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena