• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Produkty 1 do 48 z 134

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Produkty 1 do 48 z 134

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Klipsy do uszu i fake kolczyki

Klipsy do uszu i inne fake kolczyki cię kuszą? Nie jesteś sam! Wiele osób marzy o piercingu, ale są trochę niepewni czy będzie to im pasować. Niektórzy chcą po prostu nabrać znajomych, albo przyprawić rodziców o zawał serca - fejki są właśnie dla nich!

Klipsy do uszu i fejki vs prawdziwy piercing

Fake kolczyki są skonstruowane tak, by móc być noszone bez konieczności wykonywania przekłucia, a dodatkowo do złudzenia przypominać prawdziwy kolczyk. W większości przypadków, osiąga się to za pomocą magnesów.

Klipsy i fake kolczyki nie muszą być na zawsze!

Ważne jest, by podkreślić że fake kolczyki to coś, co możesz nosić nawet tylko przez kilka godzin lub jeden dzień. Nie są one jednak przeznaczone do stałego używania, jednak niektóre, takie jak fake plugi się do tego nadają, ponieważ funkcjonują zupełnie jak zwykłe wkrętki do uszu. Natomiast specjalnie ostrożnie należy podchodzić do fejków do języka, ponieważ stosunkowo łatwo spadają i mogą zostać przypadkowo połknięte. Dlatego uważaj na niego podczas leżenia i zawsze ściągaj go przed pójściem spać.

Znajdź fake piercing dla siebie!

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór fake kolczyków do wielu rodzajów piercingu, na przykład języka czy wargi. Jeśli szukasz specjalnego rodzaju fejka i nie potrafisz go znaleźć, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta - zawsze jesteśmy chętni do pomocy!

Niepewny, czy klipsy do uszu są dla ciebie?

Jeśli nie jesteś pewien, że piercing to coś dla ciebie, albo nie jesteś przekonany że będzie dobrze wyglądać, fake kolczyk to świetny sposób, by się o tym przekonać - bez poważnej ingerencji w ciało. Wielu klientów decyduje się na takie rozwiązanie, gdyż zapewnia ono taki sam fun, jak zwykły kolczyk, a nie wiąże się z trwałym ryzykiem ani większymi kosztami. Sprawdź to!