• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

21 produkt(ów)

na stronie

21 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Fake septum

Fake kolczyki są świetne dla osób, które nie mogą mieć prawdziwego przekłucia lub nie chcą przechodzić przez długi okres gojenia przekłucia. Fake septum jest jednym z najpopularniejszych rodzajów tej biżuterii. Mogą wyglądać tak realistycznie, że prawie niemożliwe jest stwierdzenie czy są prawdziwe, czy też nie. Istnieje wiele wzorów – od prostych kółek po najmodniejsze wzory, możesz znaleźć swoje wymarzone fake septum na stronie BodyMod.

Najlepszą rzeczą w fake kolczykach jest to, że ich noszenie nie wymaga wysiłku. Ich zakładanie i wyciąganie zajmuje sekundę. Fake kółka mają otwór z jednej strony; przypinasz ozdobę do nosa płynnym ruchem. Być może trzeba go trochę ścisnąć, co można zrobić bardzo szybko, trzymając kółko po obu stronach i ostrożnie, delikatnie naciskając aż będzie wystarczająco ciasny. Każdy nos jest inny; niektóre kolczyki mogą pasować do twojej twarzy lepiej niż inne. Wybierz styl, który nie wypada z nosa i jest w zgodzie z Twoją budową.

Czy zakładanie fake septum powinno poleć?

Zakładanie biżuterii nie powinno boleć. Jednak możesz odczuwać niewielki dyskomfort podczas zakładania lub zdejmowania ozdoby, ponieważ nos wypełniony jest zakończeniami nerwowymi. Twoja biżuteria powinna znajdować się w najcieńszej części przegrody. Dlatego twoja biżuteria może powodować niewielki dyskomfort przez krótki czas. Niemniej jednak jej noszenie nie powinno poleć. Przy długim noszeniu możesz zauważyć, że wnętrze nosa swędzi. To dlatego, że w nosie znajduje się obcy przedmiot, do którego nos musi się dostosować.

Gdzie kupić fake septum?

Zdobądź swój piercing online na BodyMod. Mamy ogromną ofertę fake biżuterii, septum włącznie. Niektóre z wzorów, które możesz znaleźć na naszej stronie:

Jak sprawić, by fake septum wyglądało jak prawdziwe?

Najlepszym sposobem, aby fake piercing wyglądał jak prawdziwy, jest wybór biżuterii najwyższej jakości. Jeśli Twoja fake biżuteria wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, będzie wyglądać prawdziwie. Fake septum są zwykle wykonane z mosiądzu. Wybór prostszych wzorów może również sprawić, że fake biżuteria będzie wyglądać bardziej realistycznie, ponieważ większość ludzi nosi na co dzień prostsze elementy.