BodyMod jest otwarte, a my zapewniamy, że Wasze kolczyki zostają doręczane do Waszych drzwi!

 • Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Produkty 1 do 48 z 53

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2

Produkty 1 do 48 z 53

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Banan

Biżuteria do uszu jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych kolczyków. Istnieje tak wiele miejsc i rodzajów, które można wykorzystać do ozdobienia uszu. Jednym z tych rodzajów są banany. Banany są bardzo wszechstronne. Można je nosić w wielu miejscach, takich jak brwi, sutki, miejsca intymne oraz oczywiście w uszach.

Ten rodzaj biżuterii można nosić w płatku ucha lub jako helix, rook, tragus czy snug. Jedyną różnicą między biżuterią, którą wybierasz do tych przekłuć, jest ich rozmiar. Na przykład przekłucie rook czy tragus wymaga mniejszego rozmiaru banana niż płatek ucha czy helix.

Wybierając ten rodzaj biżuterii jako swój pierwszy kolczyk, pamiętaj, aby wybrać taki, który został wykonany z tytanu, taki jak ten. Po wyleczeniu przekłucia możesz przejrzeć doskonałą selekcję wzorów, takich jak te:

W naszej kolekcji bananów znajdziesz wiele bezpiecznych materiałów, takich jak stal chirurgiczna, 14K złoto czy akryl. Posiadamy tylko bezpieczne, wysokiej jakości produkty; także nie martw się, znamy Twoje potrzeby! Kupuj w BodyMod i znajdź swoje ulubione.

Jak ściągnąć banan?

Ściągnięcie tego rodzaju biżuterii jest banalnie proste. Zwykle jedna lub obie kulki są ruchome. Wszystko, co musisz zrobić, to odkręcić kulkę, zdjąć biżuterię, a gdy już ją wyciągniesz, przykręć kulkę z powrotem do sztangi. Proces wkładania jest taki sam. Upewnij się, że Twoje ręce są zawsze czyste podczas obchodzenia się z kolczykami. Nie chcesz zapewne, aby bakterie tkwiły w Twoim przekłuciu.

Możesz doświadczyć podrażnień, które nie zostały wywołane reakcją alergiczną, np. kiedy spałeś na uchu, powodując lekkie stany zapalne. W takim przypadku nie wyciągaj biżuterii! Użyj roztworu soli fizjologicznej, aby oczyścić obszar 2 razy dziennie. Możesz także zanurzyć w nim ucho. Powtarzaj ten proces aż do wygojenia przekłucia, a dopiero później pomyśl o zmianie kolczyka na inny wzór. Możesz pomyśleć, że najbardziej oczywistą rzeczą jest usunięcie biżuterii; mimo to po usunięciu kolczyka i pozostawieniu pustej dziurki może stworzyć się infekcja, a nawet rozprzestrzenić. Jeśli nie jesteś pewien co robić, skorzystaj z pomocy profesjonalisty.