Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost
Hangery & Ciężarki Hangery & Ciężarki

Hangery & Ciężarki

Wyróżnij się z tłumu dzięki wyjątkowym hangerom & ciężarkom do rozpychania, dostępne w róznych materiałach i kolorach

Ładuję...
Kupuj wg
Opcje zakupów
Materiał
Kolor
Średnica rozpychacza

Produkty 12

Sortuj wg
 1. Prosty tunel w kształcie siodła
  44,00 zł
 2. Duże kółko z kulką Duże kółko z kulką -25%
  Duże kółko z kulką
  18,75 zł Już od 25,00 zł -25%
 3. Duża podkówka
  17,00 zł
 4. Duża podkówka ze stali chirurgicznej z kolcami
  17,00 zł
 5. Duża podkówka z wewnętrznym gwintem
  25,00 zł
 6. Saddle z czarną zawieszką
  59,00 zł
 7. Taper z rogu z motywem głowy smoka
  110,00 zł
 8. Ręcznie rzeźbione anielskie skrzydła z rogu
  110,00 zł
 9. Duża podkówka z kolcami w wielu kolorach
  34,00 zł
 10. Duża podkówka w wielu kolorach
  34,00 zł
 11. Akrylowa podkówka
  34,00 zł
na stronę

Hangery i ciężarki

Mamy tutaj mieszaną kategorię dwóch naprawdę fajnych rodzajów biżuterii do rozpychania piercingu: hangery i ciężarki do uszu. Jeśli masz już rozciągnięty płatek ucha, te maleństwa pozwolą Tobie eksperymentować z nowymi stylami i osiągnąć zupełnie inny wygląd. Ich wzory są jednymi z najbardziej różnorodnych i przyciągających wzrok, jakie znamy, i można je znaleźć w kilku różnych materiałach, takich jak róg lub stal chirurgiczna. Przejrzyj naszą kolekcję i odkryj te, które są stworzone po prostu dla Ciebie - otrzymaj je jak najszybciej dzięki naszej błyskawicznej dostawie.

Po pierwsze, hangery i ciężarki są do siebie podobne, ponieważ oba rodzaje są większymi i cięższymi ozdobami, które natychmiast przyciągną uwagę. Szczególnie jeśli szukasz czegoś, co sprawi, że Twoje rozpychanie będzie wyglądało jak nie z tego świata.

Wieszaki Na UszyWieszaki Na Uszy

To, co odróżnia te dwa elementy, to przede wszystkim ich funkcja. Hangery do uszu są wyłącznie dekoracyjne, a ich nazwa pochodzi od pionowych wzorów, które zwisają z rozciąganych przekłuć, tak jak ta tajemnicza dziurka do klucza lub smoczy ogon. Ten rodzaj biżuterii jest bardziej ozdobny niż cała reszta i oferuje wiele fantastycznych detali do odkrycia. Ale zawieszka, taka jak prosty czarny prymat, może również osiągnąć wspaniały wygląd. Wybierz coś, co pokaże Twoją prawdziwą osobowość.

Z drugiej strony, ciężarki do uszu mają bardziej praktyczny cel. Pomimo, że także świetnie wyglądają, są głównie noszone w celu rozciągnięcia przekłucia płatka ucha w nowy sposób. Nic dziwnego, że swoją nazwę zawdzięczają dodatkowej wadze, która ciągnie płatek ucha w dół, tworząc wydłużony otwór. W ten sposób ciężarki do rozpychania uszu oferują zupełnie inną metodę, która pozwoli nadać sobie inny wygląd, jeśli znudziły się Tobie okrągłe otwory piercingu.

Ciężarki Do UszuCiężarki Do Uszu

Wiele ciężarków ma kształt okrągłej sztangi, znanej również jako podkowa, i są one dostępne w tak wielu rozmiarach jak tylko można sobie wyobrazić. Zazwyczaj są one wykonane ze stali chirurgicznej, aby zapewnić odpowiednią wagę, ale jeśli lubisz okrągły kształt sztangi, możesz pokochać zgrabną wersję akrylową.

Jeśli chcesz wypróbować coś innego podczas rozciągania, czy to oszałamiające ozdoby, czy doświadczyć czegoś nowego w piercingu, hangery i ciężarki to Twoja kolejna wielka przygoda!

Ciężarek Do UchaCiężarek Do Ucha

FAQ

Jaka jest różnica między ciężarkami i hangerami?

Choć na pierwszy rzut oka wydają się podobne, ciężarki i hangery są noszone z różnych powodów. Oba elementy są modne, ale tylko hangery nosi się ze względu na ich wygląd. Ciężarki, które są równie oszałamiające, służą do zmiany kształtu otworu piercingu poprzez rozciąganie go w dół. Daje to zupełnie inny efekt rozciągania i wygląda fantastycznie.

Jak długo należy nosić hangery?

Duża biżuteria może wyglądać zbyt okazale, jeśli nie jesteś do tego przyzwyczajony, ale nie stawia ona dodatkowych wymagań względem Ciebie lub Twojego piercingu. Hangery i ciężarki mogą pozostać w rozciągniętym otworze tak długo, jak inna biżuteria do rozpychania, taka jak tapery, plugi czy tunele. Należy jednak pamiętać o spaniu z dużą i ciężką biżuterią. Możesz nie mieć żadnych problemów, ale po co ryzykować rozdarciem skóry?

Czy hangery są dobre do rozpychania uszu?

Hangery charakteryzują się długim kształtem i przyciągają uwagę swoimi wzorami, zatem nie jest pewne, że będą idealne do zwiększenia rozmiaru rozciągania. Niektóre z nich są wykonane z lekkich materiałów i nie posiadają wystarczającej siły potrzebnej do wykonania tego zadania, tak jak ciężarki. Zatem jeśli myślisz o rozciąganiu ucha w dół, ciężarki będą najlepszym rozwiązaniem. Ale jeśli po prostu potrzebujesz nowego elementu dekoracyjnego, jeden z naszych pięknych hangerów może się doskonale sprawdzić.