Nowe inspiracje i style

Do 25% zniżki - Nowe kolczyki

Nowe inspiracje i style

KUP 2, ZAPŁAĆ ZA 1

Nowa oferta każdego dnia

KUP 3, ZAPŁAĆ ZA 2
100 dni zwrot
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 14.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Bezpieczne płatności
Ładuję...

Lubrykant do rozpychania

4,00 zł
W magazynie

Ten produkt jest spotykany pod wieloma nazwami – możesz się spotkać z np. “smarem”. Głównie jednak, tak jak na naszej stronie, nazywa się go lubrykantem, gdyż ma pozwolić na gładkie i proste włożenie tunela lub pluga do przekłucia.

Nie czarujmy się, rozpychanie, zwłaszcza kiedy dotyczy większych rozmiarów jest dosyć bolesne. Na szczęście, całe doświadczenie może być nieco mniej nieprzyjemne właśnie dzięki naszemu produktowi.
Smar ma formułę, która przypomina nieco kremowy żel, który możesz nałożyć zarówno na przekłucie, jak i na sam taper lub inny kolczyk.

Główne zalety tego produktu:

  • Sterylne opakowanie.
  • Nie lepi się
  • Rozpuszczalny w wodzie
  • Łatwo się rozprowadza
  • Nie podrażnia skóry
  • Znacznie ułatwia rozpychanie
  • Wykonany w Izraelu
  • Nie zawiera lateksu

Produkt jest dostępny w małym foliowym opakowaniu o wadze zaledwie 2,7g – oczywiście, nie jest też zbyt duży. Oczywiście, kiedy się je otworzy, produkt nie będzie już sterylny. Dlatego polecamy wykorzystanie całej zawartości za jednym razem, by nie ryzykować infekcji. Jeśli wiesz, że będzie potrzebna większa ilość, po prostu kup więcej opakować. Lubrykant nie jest drogi, a na zdrowiu nie warto oszczędzać. Ewentualnie, możesz zamknąć opakowanie specjalnym klipsem, tak by preparat nie stracił swoich właściwości.

Ten lubrykant sam działa świetnie, jednak najlepsze efekty osiągniesz, jeśli będziesz go używać w parze z naszym innym produktem - Holey Butt'r, który zapewnia pielęgnację po zakończeniu rozpychania.

Produkt może być użyty także do innych rodzajów piercingu, szczególnie tego z większymi kolczykami, takich jak przekłucia pępka czy sutków.

Szczegóły
ImięLubrykant do rozpychania
SKUCare-Jelly
RodzajProdukt do pielęgnacji
Ilość sztuk1 szt.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Lubrykant do rozpychania
Twoja ocena
Lubrykant do rozpychania