Nowe inspiracje i style

Do 25% zniżki - Nowe kolczyki

Nowe inspiracje i style

KUP 2, ZAPŁAĆ ZA 1

Nowa oferta każdego dnia

KUP 3, ZAPŁAĆ ZA 2
100 dni zwrot
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 14.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Bezpieczne płatności
Ładuję...

Proste kółko w różnych kolorach3 za 2

Kup 3, zapłać za 2! Oferta dodana automatycznie przy płatności.

...

9,00 zł 3 za 2
W magazynie

Kup 3, zapłać za 2! Oferta dodana automatycznie przy płatności.

...

Kiedy mówimy o "prostych" lub "zwykłych" kółkach, zwykle mamy na myśli takie, które nie mają żadnych ozdób, a otwierają się za pomocą małego pręta, który jest fragmentem samego kółka. Czasem może być to uciążliwe, gdyż ich otwarcie może sprawiać trudności - szczególnie w przypadku tych najmniejszych.
Jednakże, w tej uproszczonej wersji zakładanie kółka powinno sprawiać mniej problemów. Wystarczy, że pociągniesz delikatnie jeden z końców w górę, tak, by kółko przypominało spiralę, lub twister. Pamiętaj, że im cieńszy kolczyk, tym ostrzejsze jego końce, więc uważaj, by się nie skaleczyć. Po otwarciu należy włożyć kółko w przekłucie i delikatnie zamknąć w taki sam sposób. Im większa średnica i mniejsza grubość, tym łatwiej się je otwiera.

Kółko jest dostępne w kilku rozmiarach i kolorach, wybierz taki, by pasował do twojego przekłucia.  Do tragusa najlepsze będzie kółko o średnicy pomiędzy 6 a 8 mm, a do piercingu ust - pomiędzy 8 a 10 mm. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych preferencji, a także od rozmiaru warg.

Szczegóły
ImięProste kółko w różnych kolorach
SKURing-76
Kampania3 za 2
Rodzaj zapięciaRozginane
RodzajKółko nieskończoność
PrzeznaczeniePłatek ucha, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Nozdrze, Septum, Lower labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Labia, Napletek łechtaczki, Frenum, Hafada, Lorum
MateriałStal chirurgiczna
Rodzaj powłokiPowłoka jonowa
Ilość sztuk1 szt.
Czy kolczyk jest powlekany?Tak, w całości
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Proste kółko w różnych kolorach
Twoja ocena
Proste kółko w różnych kolorach