Kalendarz adwentowy Bodymod
Sprawdź ofertę dnia
Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost
Ładuję...

Prosty kolczyk do nosa z 14-karatowego złota z trzema małymi kamieniami

Brak w magazynie

Prosty kolczyk do nosa, który widzisz na powyższym obrazku zawiera trzy małe kryształki, mocno przytwierdzone do trzonu z 14-karatowego złota. Są one ustawione w taki sposób, że przypominają mały kwiat o trzech płatkach i złotym środku. Trzy kamienie mogą też być po prostu trójkątem - interpretacja to twoja działka :).

Jak już wspominaliśmy, kolczyk jest wykonany z 14-karatowego złota. Nie jest to 24-karatowe złoto, ale to wbrew pozorom bardzo dobrze, bo im więcej karatów, tym bardziej miękki materiał. Przez to jest mniej wytrzymały, bardziej podatny na zarysowania i uszkodzenia. 14 karatów zawiera 58,5% czystego złota. Pozostała część to inne materiały, które sprawiają, że kolczyk jest trwalszy. Tak więc, możesz nam uwierzyć na słowo: w tym przypadku mniej karatów znaczy lepszy kolczyk.

Kolor kolczyka do nosa zależy od ciebie. Możesz wybrać pomiędzy żółtym, bardziej powszechnym a białym, nieco bardziej unikalnym złotem. Oba warianty oprócz koloru niczym się nie różnią, oba mają po 14 karatów i taką samą formę. Długość drucika to 6mm, a grubość - 0,8mm. Na jego końcu znajduje się mała kulka, nieco grubsza od drucika, która zapobiega wypadaniu kolczyka z nosa. Dzięki niej możesz być spokojna - na pewno go nie zgubisz!

Szczegóły
ImięProsty kolczyk do nosa z 14-karatowego złota z trzema małymi kamieniami
SKUNose-167
Grubość0.8 mm.
RodzajProsty kolczyk do nosa
PrzeznaczenieNozdrze
Długość6 mm.
Ilość sztuk1 szt.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Prosty kolczyk do nosa z 14-karatowego złota z trzema małymi kamieniami
Twoja ocena
Prosty kolczyk do nosa z 14-karatowego złota z trzema małymi kamieniami