Prosty retainer do septum z 14-karatowego złota

Dostępność: W magazynie

174,00 PLN
Opis produktu
Szczegóły

Byłeś kiedyś w niefortunnej sytuacji, kiedy musiałeś ściągnąć septum, ponieważ nie był on dozwolony w miejscu, w którym się znajdowałeś? Nigdy więcej nie doświadczysz takiej sytuacji, dzięki naszemu złotemu retainerowi do septum, który widzisz na zdjęciu u góry. Retainer ten jest bardzo dyskretny, co może być praktyczne w przypadku np. pracy, w której nie można mieć widocznego septum. Retainer zapobiega również zarastaniu dziurki, dlatego jest idealną biżuterią, którą warto mieć w rezerwie zawsze wtedy, kiedy nie możesz założyć swojego ulubionego septum.

Nadchodzi złota era - biżuteria wykonana jest w rzeczywistości z 14-karatowego złota. Dostępnych jest kilka wariantów tej biżuterii, z których wszystkie wykonane są z 14-kratowego złota. Na przykład możesz wybrać 14-karatowy retainer wykonany z białego złota. Ponieważ występują różne grubości kolczyka septum, możesz również wybrać grubość swojego retainera - np. 1,2 mm. lub 1,6 mm.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
SKU Nose-188
Ilość sztuk 1 szt.
Nie każdy potrzebuje dwóch identycznych kolczyków, dlatego nie sprzedajemy naszych ozdób w parach. Dlatego nasza cena to zawsze cena za jedną sztukę, chyba że podano inaczej. W naszej ofercie znajdziesz również zestawy – wtedy ceny podane są za cały zestaw, w którym znajduje się kilka różnych modeli.
Anulowanie Tak
Recenzje
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Prosty retainer do septum z 14-karatowego złota
Jak oceniasz ten produkt? *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena
Dostawa

Tutaj, na BodyMod.pl, naszym celem jest satysfakcja każdego klienta. Satysfakcją dla nas jest zapewnienie zawsze idealnej i ekspresowej obsługi. Dlatego właśnie oferujemy szybką dostawę, a także 30-dniowy okres zwrotu zakupionego produktu. Upewnij się tylko, że towar jest w szczelnym, oryginalnym opakowaniu - nie możemy przyjmować zwrotów używanej biżuterii ze względów higienicznych.
Pamiętaj także, że jeśli zależy Ci na ekspresowej dostawie, musisz zamówić produkt do godziny 14:00, od poniedziałku do piątku. Twoje zamówienie zostanie dostarczone gratis, jeśli za zakupy zapłacisz 99 złotych lub więcej.
Zwykle nasze zamówienia wysyłamy zwykłym listem (oczywiście odpowiednio zabezpieczonym). Nie musisz więc siedzieć w domu, oczekując na paczkę - zostanie ona dostarczona do bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej. Pamiętaj by dokładnie podać adres!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostawy czy zwrotu towaru, nie wahaj się z nami skontaktować! Możesz napisać do nas maila, używając formularza kontaktowego - jeśli masz już numer zamówienia, możemy bardzo szybko sprawdzić status przesyłki i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Upload images for this product