Prosty retainer do septum z 14-karatowego złota

Dostępność: W magazynie

174,00 PLN
Opis produktu
Szczegóły

Byłeś kiedyś w niefortunnej sytuacji, kiedy musiałeś ściągnąć septum, ponieważ nie był on dozwolony w miejscu, w którym się znajdowałeś? Nigdy więcej nie doświadczysz takiej sytuacji, dzięki naszemu złotemu retainerowi do septum, który widzisz na zdjęciu u góry. Retainer ten jest bardzo dyskretny, co może być praktyczne w przypadku np. pracy, w której nie można mieć widocznego septum. Retainer zapobiega również zarastaniu dziurki, dlatego jest idealną biżuterią, którą warto mieć w rezerwie zawsze wtedy, kiedy nie możesz założyć swojego ulubionego septum.

Nadchodzi złota era - biżuteria wykonana jest w rzeczywistości z 14-karatowego złota. Dostępnych jest kilka wariantów tej biżuterii, z których wszystkie wykonane są z 14-kratowego złota. Na przykład możesz wybrać 14-karatowy retainer wykonany z białego złota. Ponieważ występują różne grubości kolczyka septum, możesz również wybrać grubość swojego retainera - np. 1,2 mm. lub 1,6 mm.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
SKU Nose-188
Ilość sztuk 1 szt.
Nie każdy potrzebuje dwóch identycznych kolczyków, dlatego nie sprzedajemy naszych ozdób w parach. Dlatego nasza cena to zawsze cena za jedną sztukę, chyba że podano inaczej. W naszej ofercie znajdziesz również zestawy – wtedy ceny podane są za cały zestaw, w którym znajduje się kilka różnych modeli.
Anulowanie Tak
Masz 30 dni na zwrot tego produktu.
Recenzje
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Prosty retainer do septum z 14-karatowego złota
Jak oceniasz ten produkt? *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena
Dostawa

Tutaj, na BodyMod.pl Shop naszym celem jest satysfakcja każdego klienta. Satysfakcją dla nas jest zapewnienie zawsze idealnej i ekspresowej obsługi. Dlatego właśnie oferujemy szybką dostawę, a także 30-dniowy okres zwrotu zakupionego produktu. Upewnij się tylko, że towar jest w szczelnym, oryginalnym opakowaniu - nie możemy przyjmować zwrotów używanej biżuterii ze względów higienicznych.
Pamiętaj także, że jeśli zależy ci na ekspresowej dostawie, musisz zamówić produkt do godziny 15:00, od poniedziałku do piątku. Twoje zamówienie zostanie dostarczone gratis, jeśli za zakupy zapłacisz 99 złotych lub więcej.
Zwykle nasze zamówienia wysyłamy zwykłym listem (oczywiście odpowiednio zabezpieczonym), tak, że nie musisz nawet siedzieć w domu oczekując na paczkę - zostanie ona dostarczona do twojej skrzynki pocztowej. Pamiętaj by dokładnie podać adres!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostawy czy zwrotu towaru, nie wahaj się z nami skontaktować! Możesz napisać do nas maila, używając formularza kontaktowego - jeśli masz już numer zamówienia, możemy bardzo szybko sprawdzić status przesyłki i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Upload images for this product