Bodymod Premium
Tytanowe kółko z kulką




Materiał: Tytan
4.9(8 reviews)
Rating
Dobre rzeczy, dokładnie to, czego się spodziewałem
Wydaje się trwałe. Było trochę trudno umieścić je w moim septum, ale po 30 minutach prób z użyciem szczypiec nad zlewem, które przykryłem ręcznikiem, udało mi się je włożyć, bezpiecznie i dobrze.
NikodimVerified purchase
Przetłumaczone przez AIRating
Wysokiej jakości biżuteria
To jest "prawdziwa" biżuteria do kolczyków. Tytan nie może być wyginany ręcznie w najgrubszy pierścień (1,6 mm). To wymaga otwartych szczypiec.
TeroVerified purchase
Przetłumaczone przez AIRating
Trudny do założenia
Bardzo ładny piercing, teraz tylko muszę go założyć.
aliVerified purchase
Przetłumaczone przez AI
Nazwa: Tytanowe kółko z kulką
SKU: Ring-8
Brand: Bodymod Premium
Rodzaj zapięcia: Zamykane kulką
Rodzaj biżuterii: Kółko
Przeznaczenie: Tragus, Spiderbite, Snug, Snakebite, Septum, Rook, Nozdrze, Sutek, Lower labret, Lorum, Płatek ucha, Labia, Helix, Hafada, Frenum, Daith, Conch, Napletek łechtaczki, Pępek, Anti-tragus, Forward helix, Angelbite
Materiał: Tytan
Średnica kulki: 3 mm.
Kolor: Srebrny
Ilość sztuk: 1
Wzór: Prosty
To kółko jest wykonane z tytanu klasy 23, które jest najczystszym rodzajem ze wszystkich dostępnych na rynku. Jest on całkowicie hipoalergiczny oraz polecany dla alergików i możesz go nosić w przekłuciach, które nie są w 100% wyleczone.
Ten rodzaj biżuterii jest bardzo uniwersalny, ponieważ możesz ją stosować w wielu przekłuciach, jak np. piercingu ust, sutka, czy częściach intymnych, itp.
Codzienne użytkowanie
Biżuteria jest przeznaczona do codziennego użytku. Mało prawdopodobne, aby wywołała podrażnienia podczas jej codziennego użytkowania.
Biokompatybilność
Jeśli masz alergię na nikiel, ta biżuteria jest dla Ciebie bezpieczna.
Odporność na działanie wody
Biżuteria jest wodoodporna. Jest mało prawdopodobne, aby pękła lub zmatowiała pod wpływem wody lub płynów ustrojowych.
Żywotność
Przy odpowiedniej pielęgnacji i użytkowaniu, biżuteria może pozostać w kolekcji przez całe życie, bez utraty połysku.
Zakładanie/zdejmowanie
Zakładanie/zdejmowanie biżuterii bez użycia narzędzi może być trudne.




































