





Tytanowy labret z pół słońcem
Bodymod Trend
Tytanowy labret z pół słońcem
Nazwa: Tytanowy labret z pół słońcem
SKU: Labret-249
Brand: Bodymod Trend
Grubość gwintu: 1 mm
Rodzaj zapięcia: Gwint wewnętrzny
Rodzaj biżuterii: Labret, Płaski dysk
Przeznaczenie: Tragus, Płatek ucha, Helix, Conch
Długość: 6 mm
Materiał: Tytan
Kolor: Złoty
Rodzaj kamienia: Cyrkonia sześcienna
Ilość sztuk: 1
Tytanowy labret z motywem połowy słońca jest dowodem na to, że nawet niewielki kolczyk może mieć energię, która pozostaje na pierwszym planie. Jego półsłoneczny wzór otacza kamień osadzony w pazurkach, dostępny zarówno w przezroczystym lub fioletowym kolorze.
Wykonany z tytanu, jest hipoalergiczny, wodoodporny i wystarczająco wytrzymały, aby codziennie go nosić. Dzięki gwintowi wewnętrznemu, jest wygodny, nie powoduje podrażnień podczas zakładania i jest bezpieczny w przekłuciu (nie zniknie niespodziewanie).
Doskonały do piercingu conch, helix, płatka ucha lub tragusa. Uniwersalna i wyrazista biżuteria do ucha.
Codzienne użytkowanie
Biżuteria jest przeznaczona do codziennego użytku. Mało prawdopodobne, aby wywołała podrażnienia podczas jej codziennego użytkowania.
Biokompatybilność
Jeśli masz alergię na nikiel, ta biżuteria jest dla Ciebie bezpieczna.
Odporność na działanie wody
Biżuteria jest wodoodporna. Jest mało prawdopodobne, aby pękła lub zmatowiała pod wpływem wody lub płynów ustrojowych.
Żywotność
Przy odpowiedniej pielęgnacji i użytkowaniu, biżuteria może pozostać w kolekcji przez całe życie, bez utraty połysku.
Zakładanie/zdejmowanie
Zakładanie i zdejmowanie biżuterii jest proste dzięki bardzo wygodnemu mechanizmowi otwierania i zamykania.
Opinie
Nie ma jeszcze opinii! Kilknij przycisk poniżej i zostaw pierwszą recenzję!



