Bodymod Premium
Zakrzywiona sztanga z tytanu zdobiona kamieniami w różnych rozmiarach
Kolor:


Kolor:
Imię: Zakrzywiona sztanga z tytanu zdobiona kamieniami w różnych rozmiarach
SKU: Labret-211
Brand: Bodymod Premium
Grubość: 1.2 mm.
Rodzaj zapięcia: Gwint wewnętrzny
Rodzaj: Sztanga
Przeznaczenie: Helix, Płatek ucha
Długość: 6 mm.
Materiał: Tytan
Kolor kamienia: Przezroczysty
Rodzaj kamienia: Cyrkonia
Rodzaj powłoki: Powłoka PVD
Ilość sztuk: 1 szt.
Czy kolczyk jest powlekany?: Tak, w całości
Labret ten zdobiony jest kamieniami o szlifie markizy w malejących rozmiarach, ułożonych w delikatnym łuku. Kolczyk będzie idealny do noszenia w piercingu helix, płaskim lub górnym płatku ucha, gdzie krzywa podąża za konturem ucha. Labret wyposażony jest w gwint wewnętrzny, co oznacza, że aby go nosić należy włożyć płaski pręcik w otwór piercingu, a następnie przykręcić górną część w celu jego zabezpieczenia. Biżuteria wykonana jest z tytanu, świetnie nadaje się do skóry wrażliwej.
Częstotliwość użytkowania
Ta biżuteria może być bezpiecznie noszona codziennie, ale może być niewygodna podczas snu, uprawiania sportów, lub długich okresów ciągłego użytkowania.
Biokompatybilność
Jeśli masz alergię na nikiel, ta biżuteria jest dla Ciebie bezpieczna.
Odporność na działanie wody
Biżuteria jest wodoodporna. Jest mało prawdopodobne, aby pękła lub zmatowiała pod wpływem wody lub płynów ustrojowych.
Żywotność
Biżuteria jest trwała. Przy odpowiedniej pielęgnacji i przechowywaniu może przetrwać do 2 lat.
Zakładanie/zdejmowanie
Zakładanie/zdejmowanie biżuterii jest dość proste. Nie potrzeba narzędzi, wystarczy odrobina cierpliwości i stabilne dłonie.
Nie ma jeszcze opinii! Kilknij przycisk po prawej i zostaw pierwszą recenzję!