Nowe inspiracje i style

Do 25% zniżki - Nowe kolczyki

Nowe inspiracje i style

KUP 2, ZAPŁAĆ ZA 1

Nowa oferta każdego dnia

KUP 3, ZAPŁAĆ ZA 2
100 dni zwrot
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 14.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Bezpieczne płatności
Ładuję...

Akrylowy plug3 za 2

Kup 3, zapłać za 2! Oferta dodana automatycznie przy płatności.

...

12,00 zł 3 za 2
W magazynie

Kup 3, zapłać za 2! Oferta dodana automatycznie przy płatności.

...

Czy tęsknisz za biżuterią, którą nosiłeś zanim rozpocząłeś przygodę z rozpychaniem ucha? Ten specjalny model pozwoli na przedłużenie życia Twojej ulubionej, klasycznej biżuterii. 

Plug jest wykonany z czarnego akrylu i wyposażony z tyłu w wewnętrzny gwint, który pozwoli na jego szybkie zakładanie i zdejmowanie. Przednia część jest płaska i ma pośrodku mały otwór o rozmiarze 0,8 mm, który jest standardową grubością większości kolczyków.  

A teraz czas na prosty trick! Aby nosić swoją ulubioną biżuterię, musisz jedynie wprowadzić ją w mały otwór, który znajduje się pośrodku i gotowe. Zamawiając ten plug, możesz nosić starą biżuterię, która nie pozostanie zapomniana. 

Jeśli metalowe zapięcie kolczyka nie pasuje do pluga, nie martw się, ponieważ przy jego zamówieniu otrzymasz małe silikonowe zamknięcie. Ma ono 4 mm szerokości.

Plug oferowany jest w różnych rozmiarach, od 12 mm do 24 mm średnicy. Pamiętaj, że małe rozmiary będą zdecydowanie trudniejsze do zakładania, a ich wewnętrzna przestrzeń wynosi 4 mm, co odpowiada rozmiarowi silikonowych zapięć. 

Już teraz zamów ten pomysłowy plug z akrylu i daj szansę zabłysnąć swojej starej biżuterii. 

Warto zaznaczyć, że cena obejmuje tylko jeden plug, a nie dwa jak jest pokazane na zdjęciu. Służy to jedynie do zaprezentowania biżuterii z różnej perspektywy. 

Szczegóły
ImięAkrylowy plug
SKUPlug-93
Kampania3 za 2
Rodzaj zapięciaGwint zewnętrzny
RodzajPlug
MateriałAkryl
KolorCzarny
Głębokość10 mm
Ilość sztuk1 szt.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Akrylowy plug
Twoja ocena
Akrylowy plug