Bodymod Moments
Akrylowy tunel w cętki po wewnętrznej stronie


Materiał: Akryl
Kolor: Czarny / Zielony
Średnica rozpychacza: 8 mm.
Wybierz Średnica
5.0(2 reviews)
Rating
Lubię
naprawdę odważny. zamówiłem grubość 10 mm i wygląda dobrze, ale w przypadku innych rozmiarów zachowaj spokój, gdy go potrzebujesz
RaduR98Verified purchase
Przetłumaczone przez AIRating
uwielbiam to
naprawdę fajne, zamówiłem 10 mm, wygląda dobrze. ale dla innych, pamiętajcie, aby podchodzić do tego spokojnie, gdy będziecie to wkładać.
Casper AVerified purchase
Przetłumaczone przez AI
Częstotliwość użytkowania
Codzienne użytkowanie
Biokompatybilność
Hipoalergiczna
Odporność na działanie wody
Chronić przed wodą
Żywotność
Półtrwała
Łatwość użytkowania
Łatwa w obsłudze
Nazwa: Akrylowy tunel w cętki po wewnętrznej stronie
SKU: Tunnel-118
Brand: Bodymod Moments
Rodzaj biżuterii: Tunel, Okrągły tunel
Przeznaczenie: Rozpychanie
Średnica rozpychacza: 8 mm.
Materiał: Akryl
Kolor: Czarny / Zielony
Głębokość: 11 mm
Ilość sztuk: 1
Zamów ten świetny, akrylowy tunel z cętkowanym wzorem w środku. Biżuteria jest dostępna w różnych rozmiarach od 8 mm do 25 mm, oczywiście czym jest on większy tym bardziej atrakcyjny. Często znalezienie ładnego i oryginalnego plugu w dużym rozmiarze jest wyzwaniem, ale tutaj projektant się nie pomylił i był kreatywny.
Oprócz pięknego, zielonego i cętkowanego wzoru, sam tunel jest czarny co dodaje doskonałego kontrastu. Jest wykonany z akrylu, który jest lekkim i plastikowym materiałem. Polecany w szczególności dla osób uczulonych na nikiel, gdyż jest w 100% wolny od jego cząsteczek.
Jeśli szukasz nowej biżuterii do rozciągania ucha, czemu nie zamówisz już teraz tego oryginalnego tunelu do płatka ucha.


































