BodyMod jest otwarte, a my zapewniamy, że Wasze kolczyki zostają doręczane do Waszych drzwi!

 • Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 18:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Produkty 1 do 48 z 132

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Produkty 1 do 48 z 132

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Daith

Daith jest kolczykiem, który jest umieszczany w najgłębszej fałdzie chrząstki ucha, w odnodze obrąbka (z angielskiego "crus of the helix").Po prawidłowym umieszczeniu, daith powinien sprawiać wrażenie wypuszczonego prosto z wgłębienia ucha na dole.

Daith i ulga w bólu

Uważa się, że daith pomaga w przypadku migreny i lęku poprzez stałe naciskanie na nerw błędny. Wiele osób potwierdza ulgę w bólu czy migrenie. Tak więc, jeśli chcesz mieć piercing, który wygląda fajnie, jednocześnie odciążając cię od bólu i lęku, jest to idealne przebicie dla ciebie.

Jakiego rodzaju biżuterię powinienem wybrać dla mojego daitha?

Podczas gdy najczęściej używanymi kolczykami dla tego typu przekłucia są kółka, możesz z łatwością użyć biżuterię innego rodzaju, taką jak banany czy podkówki. Bez względu na to, jaki rodzaj biżuterii wybierzesz, możesz być pewny, że twój piercing daith będzie wyglądał niesamowicie.

Zwróć uwagę na odpowiednią higienę

Podobnie jak w przypadku każdego innego rodzaju piercingu, bardzo ważne jest, aby upewnić się, że prawidłowo używasz swojego przebicia. Skorzystaj z naszych produktów do pielęgnacji, aby upewnić się, że Twój piercing wygoi się prawidłowo, a tym samym nie dojdzie do infekcji. Możesz sprawdzić nasze produkty pielęgnacyjne, klikając tutaj.