Nowe inspiracje i style

Do 25% zniżki - Nowe kolczyki

Nowe inspiracje i style

KUP 2, ZAPŁAĆ ZA 1

Nowa oferta każdego dnia

KUP 3, ZAPŁAĆ ZA 2
100 dni zwrot
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 14.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Bezpieczne płatności
Ładuję...

Proste kółko z tytanu3 za 2

Kup 3, zapłać za 2! Oferta dodana automatycznie przy płatności.

...

16,00 zł 3 za 2
W magazynie

Kup 3, zapłać za 2! Oferta dodana automatycznie przy płatności.

...

Nazwa produktu już sama idealnie go opisuje. Mamy tutaj do czynienia z kółkiem z tytanu, które cechuje się prostotą zarówno budowy, jak i użycia. Kółko posiada zaprojektowaną przerwę, tak by można je było otworzyć. Najlepiej robić to skręcając je lekko, wtedy można je spokojnie włożyć do przekłucia, a następnie przekręcić z powrotem tak, by się zamknęło. Pamiętaj jednak, że tytan jest stosunkowo "twardy", dlatego też otwarcie i zamknięcie kółka wymaga nieco siły. Pamiętaj też, że im mniejsze kółko wybierzesz, tym ciężej jest z sobie z nim poradzić. Polecalibyśmy zakup zamykacza do kolczyków (narzędzia, które znacznie ułatwia zarówno otwieranie jak i zamykanie piercingu). Możesz go znaleźć w kategorii Narzędzia.

Kółko jest wykonane z tytanu, który jest najczystszym metalem używanym w piercingu - za taką jakość warto zapłacić. Tytan nie zawiera niklu, więc jest idealny dla kogoś z alergią ale także dla ciebie - jeśli chcesz prosty kolczyk najwyższej jakości.

Szczegóły
ImięProste kółko z tytanu
SKURing-116
Kampania3 za 2
Rodzaj zapięciaRozginane
RodzajKółko nieskończoność
PrzeznaczeniePłatek ucha, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Nozdrze, Labia, Napletek łechtaczki
MateriałTytan
Ilość sztuk1 szt.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Proste kółko z tytanu
Twoja ocena
Proste kółko z tytanu