Nowe inspiracje i style

Do 25% zniżki - Nowe kolczyki

Nowe inspiracje i style

KUP 2, ZAPŁAĆ ZA 1

Nowa oferta każdego dnia

KUP 3, ZAPŁAĆ ZA 2
100 dni zwrot
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 14.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Bezpieczne płatności
Ładuję...

Kółko z 14k złota z solidną, stałą kulką

208,00 zł
W magazynie

Stylowa i praktyczna ozdoba z 14-karatowego złota. Subtelny kolczyk, ponieważ nie ma nic oprócz kółka w jednym kolorze z jedną kulką oraz jest praktyczny, ponieważ nie ma mechanizmu blokującego, który jest trudny do manipulowania lub skłonny do gubienia się. Kula jest przylutowana do jednego końca pierścienia, dzięki czemu staje się częścią pierścienia. Jest to zatem jeden element biżuterii bez zdejmowanych części.

Pierścień jest otwierany i zamykany przez skręcenie dwóch końców pierścienia tak, że kolczyk ma kształt twisterowego pierścienia. W ten sposób utrzymywana jest elastyczność biżuterii.

Kolczyk może być użyty w wielu przekłuciach. Jest on dostępny w kilku różnych grubościach i średnicach. To ty zdecydujesz, czy chcesz, aby twój nowy pierścionek został wysłany w regularnym żółtym wariancie z 14-karatowego złota, czy też w wariancie z białego złota.

Szczegóły
ImięKółko z 14k złota z solidną, stałą kulką
SKURing-111
Rodzaj zapięciaRozginane
RodzajKółko nieskończoność
PrzeznaczeniePłatek ucha, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Nozdrze, Septum, Lower labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Labia, Napletek łechtaczki, Frenum, Hafada, Lorum
Ilość sztuk1 szt.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Kółko z 14k złota z solidną, stałą kulką
Twoja ocena
Kółko z 14k złota z solidną, stałą kulką