BodyMod jest otwarte, a my zapewniamy, że Wasze kolczyki zostają doręczane do Waszych drzwi!

Kółko z dwoma rzędami kamieni

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 36,00 zł

Cena promocyjna: 28,80 zł

Opis produktu
Szczegóły

Tego typu kółko nazywane jest nieskończonym. Nie oznacza to oczywiście, że biżuteria nie posiada żadnego otworu. Jeśli spojrzysz na zdjęcie powyżej, dowiesz się, jak wygląda zamknięcie. Ten typ umożliwi łatwe jej zakładanie i zdejmowanie. Wystarczy skręcić dwa końce w przeciwne strony, wsunąć kolczyk w przekłucie a następnie w ten sam sposób odkręcić jego końce. 

Biżuteria oferowana jest w trzech kolorach, co stanowi jedyną różnicę pomiędzy wszystkimi modelami. Kształt, rozmiar oraz materiał są takie same. Kolczyk wykonany jest z mosiądzu, który następnie został pokryty warstwą koloru. Srebrny model pokryty jest platyną, a złote wersje 14 karatowym złotem. Kółko mo 1,2 mm grubości i 8 mm średnicy. Biżuteria zdobiona jest w sumie 30 cyrkoniami. 

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
SKU Ring-157
Ilość sztuk 1 szt.
Nie każdy potrzebuje dwóch identycznych kolczyków, dlatego nie sprzedajemy naszych ozdób w parach. Dlatego nasza cena to zawsze cena za jedną sztukę, chyba że podano inaczej. W naszej ofercie znajdziesz również zestawy – wtedy ceny podane są za cały zestaw, w którym znajduje się kilka różnych modeli.
Grubość 1.2 mm.
Grubość jest wyznacznikiem tego, jak “szeroka” jest część kolczyka przechodząca przez ciało; o grubości mówimy na przykład w przypadku sztangi. Znanie tego parametru jest ważne w przypadku dobierania kulki do pręta – tutaj liczby muszą się zgadzać, by elementy stworzyły całość. Pamiętaj także, by odpowiednio dobrać grubość kolczyka do twojego przekłucia.
Średnica kółka 8 mm.
Średnicę można zmierzyć w różnych punktach, w zależności od budowy produktu. Kółka są mierzone zawsze od środka do krawędzi, a plugi i tunele w najwęższym miejscu – często znajdującym się w środkowej części. Tapery natomiast mierzy się w najszerszym punkcie, często na jednym z końców.
Materiał Mosiądz
Czy kolczyk jest powlekany? Tak, w całości
Kolczyk jest powlekany. Prędzej czy później jego powłoka może ulec zniszczeniu. Możesz dowiedzieć się więcej o powlekaniu kolczyków tutaj.
Rodzaj powłoki Powłoka standardowa
Jak wspominaliśmy powyżej, mówimy tu o specjalnej powłoce, która znajduje się na wierzchu podstawowego materiału. Ta specjalna powłoka nadaje kolor, który może blaknąć i odbarwiać się, jeśli jest narażony na kontakt z na przykład chlorem, szamponem/mydłem, produktami do makijażu, kremami, lakierem do włosów itp.
Rodzaj kamienia Cyrkonia
Rodzaje zapięć Rozginane
Recenzje
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Kółko z dwoma rzędami kamieni
Jak oceniasz ten produkt? *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena