BodyMod jest otwarte, a my zapewniamy, że Wasze kolczyki zostają doręczane do Waszych drzwi!

Kółko z pięcioma przezroczystymi kamieniami

Dostępność: Brak w magazynie

24,00 zł
Opis produktu
Szczegóły

Na zdjęciu prezentujemy to nieskończone kółko. Nie oznacza to jednak, że nie widać jego końca, lecz ciężko dostrzec jego końce kiedy jest zamknięte.

Aby je otworzyć i zamknąć, wystarczy lekko przekręcić końcówki w przeciwne strony i gotowe! 

Kolczyk możesz nosić w wielu różnych przekłuciach, tylko twoja wyobraźnia wyznacza limity! Proponujemy nosić go w septum, daith, lub w każdym innym miejscu gdzie rozmiar będzie pasował do przekłucia. 

Kółko ma 8 mm wewnętrznej średnicy oraz 1,2 mm grubości. 

Pięć, przepięknych kamieni ma fasetkowy szlif, co sprawia że intensywnie odbijają światło. Największy kamień znajduje się w centralnej części, a pozostałe mniejsze zdobią jego krawędź powyżej.

Kółko wykonane jest z mosiądzu i dostępne w trzech kolorach do wyboru. 

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
SKU Ring-18
Ilość sztuk 1 szt.
Nie każdy potrzebuje dwóch identycznych kolczyków, dlatego nie sprzedajemy naszych ozdób w parach. Dlatego nasza cena to zawsze cena za jedną sztukę, chyba że podano inaczej. W naszej ofercie znajdziesz również zestawy – wtedy ceny podane są za cały zestaw, w którym znajduje się kilka różnych modeli.
Grubość 1.2 mm.
Grubość jest wyznacznikiem tego, jak “szeroka” jest część kolczyka przechodząca przez ciało; o grubości mówimy na przykład w przypadku sztangi. Znanie tego parametru jest ważne w przypadku dobierania kulki do pręta – tutaj liczby muszą się zgadzać, by elementy stworzyły całość. Pamiętaj także, by odpowiednio dobrać grubość kolczyka do twojego przekłucia.
Średnica kółka 8 mm.
Średnicę można zmierzyć w różnych punktach, w zależności od budowy produktu. Kółka są mierzone zawsze od środka do krawędzi, a plugi i tunele w najwęższym miejscu – często znajdującym się w środkowej części. Tapery natomiast mierzy się w najszerszym punkcie, często na jednym z końców.
Materiał Mosiądz
Czy kolczyk jest powlekany? Tak, w całości
Kolczyk jest powlekany. Prędzej czy później jego powłoka może ulec zniszczeniu. Możesz dowiedzieć się więcej o powlekaniu kolczyków tutaj.
Rodzaj powłoki Powłoka standardowa
Jak wspominaliśmy powyżej, mówimy tu o specjalnej powłoce, która znajduje się na wierzchu podstawowego materiału. Ta specjalna powłoka nadaje kolor, który może blaknąć i odbarwiać się, jeśli jest narażony na kontakt z na przykład chlorem, szamponem/mydłem, produktami do makijażu, kremami, lakierem do włosów itp.
Rodzaj kamienia Cyrkonia
Rodzaje zapięć Rozginane
Recenzje
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Kółko z pięcioma przezroczystymi kamieniami
Jak oceniasz ten produkt? *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena

Customer Product Images