Labret z tytanu z różnymi wzorami kamieni i gwintem wewnętrznym

Dostępność: W magazynie

52,90 PLN
Opis produktu
Szczegóły

Proste sztangi są bardzo uniwersalnym typem kolczyków, bo można je nosić w różnych częściach ciała. 

Prezentowany kolczyk jest zrobiony z tytanu, dla tych, którzy nie wiedzą, jest to jeden z najlepszych materiałów w produkcji piercingów, bo jest czysty i bezpieczny.

Sam labret ma wewnętrzny gwint, który zapobiega podrażnieniom skóry.  

Kamienie są dostępne w różnych kształtach, możesz mieć okrągły albo trójkątny. Resztę kształtów odnajdziesz rozwijając nasze menu.

Do ciebie należy też wybór rozmiaru pręcika w zależności gdzie ma być on użyty. Nie wszyscy mają np. ten sam rozmiar ust, więc lepszym pomysłem jest wybór krótszego pręta dla osób z mniej wydatnymi ustami.

Ostatnią zaletą produktu jest możliwość wyboru wielkości kamienia.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
SKU Labret-105
Ilość sztuk 1 szt.
Nie każdy potrzebuje dwóch identycznych kolczyków, dlatego nie sprzedajemy naszych ozdób w parach. Dlatego nasza cena to zawsze cena za jedną sztukę, chyba że podano inaczej. W naszej ofercie znajdziesz również zestawy – wtedy ceny podane są za cały zestaw, w którym znajduje się kilka różnych modeli.
Grubość 1.2 mm.
Grubość jest wyznacznikiem tego, jak “szeroka” jest część kolczyka przechodząca przez ciało; o grubości mówimy na przykład w przypadku sztangi. Znanie tego parametru jest ważne w przypadku dobierania kulki do drucika – tutaj liczby muszą się zgadzać, by elementy stworzyły całość. Pamiętaj także, by odpowiednio dobrać grubość kolczyka do twojego przekłucia.
Materiał Tytan
W tym przypadku nie musisz się martwić! Te kolczyki są wykonane z czystego tytanu i nie zawierają ani cząsteczki niklu. Tytan jest tak bezpiecznym materiałem, że jest używany nawet w szpitalach, gabinetach dentystycznych i innych miejscach. Pamiętaj jednak, że w niektórych przypadkach jedynie część kolczyka, która przechodzi przez ciało, a nie całość jest wykonana z tytanu.
Anulowanie Tak
Recenzje
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Labret z tytanu z różnymi wzorami kamieni i gwintem wewnętrznym
Jak oceniasz ten produkt? *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena
Dostawa

Tutaj, na BodyMod.pl, naszym celem jest satysfakcja każdego klienta. Satysfakcją dla nas jest zapewnienie zawsze idealnej i ekspresowej obsługi. Dlatego właśnie oferujemy szybką dostawę, a także 30-dniowy okres zwrotu zakupionego produktu. Upewnij się tylko, że towar jest w szczelnym, oryginalnym opakowaniu - nie możemy przyjmować zwrotów używanej biżuterii ze względów higienicznych.
Pamiętaj także, że jeśli zależy Ci na ekspresowej dostawie, musisz zamówić produkt do godziny 14:00, od poniedziałku do piątku. Twoje zamówienie zostanie dostarczone gratis, jeśli za zakupy zapłacisz 99 złotych lub więcej.
Zwykle nasze zamówienia wysyłamy zwykłym listem (oczywiście odpowiednio zabezpieczonym). Nie musisz więc siedzieć w domu, oczekując na paczkę - zostanie ona dostarczona do bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej. Pamiętaj by dokładnie podać adres!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostawy czy zwrotu towaru, nie wahaj się z nami skontaktować! Możesz napisać do nas maila, używając formularza kontaktowego - jeśli masz już numer zamówienia, możemy bardzo szybko sprawdzić status przesyłki i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Upload images for this product