Plug w kształcie kopuły z czarnego agatu

Dostępność: W magazynie

38,00 PLN
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
SKU Plug-130
Ilość sztuk 1 szt.
Nie każdy potrzebuje dwóch identycznych kolczyków, dlatego nie sprzedajemy naszych ozdób w parach. Dlatego nasza cena to zawsze cena za jedną sztukę, chyba że podano inaczej. W naszej ofercie znajdziesz również zestawy – wtedy ceny podane są za cały zestaw, w którym znajduje się kilka różnych modeli.
Głębokość 12 mm.
Słowo "głębokość" może oznaczać także całkowitą długość kolczyka, od jednego do drugiego końca, biorąc pod uwagę także dodatki, krawędzie, o-ringi etc. Natomiast zwykła długość (części znajdującej się w płatku ucha) może wynosić mniej niż długość całkowita, jeśli na przykład kolczyk ma 1,5 milimetrowe krawędzie z przodu i tyłu. Jeżeli więc głębokość wynosi 10mm, a kolczyk ma dwie 1,5 milimetrowe krawędzie, zwykła długość wyniesie 7mm.
Materiał Kamień
Anulowanie Tak
Recenzje
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Plug w kształcie kopuły z czarnego agatu
Jak oceniasz ten produkt? *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena
Dostawa

Tutaj, na BodyMod.pl, naszym celem jest satysfakcja każdego klienta. Satysfakcją dla nas jest zapewnienie zawsze idealnej i ekspresowej obsługi. Dlatego właśnie oferujemy szybką dostawę, a także 30-dniowy okres zwrotu zakupionego produktu. Upewnij się tylko, że towar jest w szczelnym, oryginalnym opakowaniu - nie możemy przyjmować zwrotów używanej biżuterii ze względów higienicznych.
Pamiętaj także, że jeśli zależy Ci na ekspresowej dostawie, musisz zamówić produkt do godziny 14:00, od poniedziałku do piątku. Twoje zamówienie zostanie dostarczone gratis, jeśli za zakupy zapłacisz 99 złotych lub więcej.
Zwykle nasze zamówienia wysyłamy zwykłym listem (oczywiście odpowiednio zabezpieczonym). Nie musisz więc siedzieć w domu, oczekując na paczkę - zostanie ona dostarczona do bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej. Pamiętaj by dokładnie podać adres!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostawy czy zwrotu towaru, nie wahaj się z nami skontaktować! Możesz napisać do nas maila, używając formularza kontaktowego - jeśli masz już numer zamówienia, możemy bardzo szybko sprawdzić status przesyłki i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Upload images for this product