Kalendarz adwentowy Bodymod
Sprawdź ofertę dnia
Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost
Ładuję...

Pudełko na kolczyki

Brak w magazynie

Jeśli masz sporo kolczyków i innych ozdób, pewnie zauważyłaś/zauważyłeś, że poszczególne elementy lubią się gubić. No i jeszcze jeśli się gdzieś plączą, są bardziej podatne na zniszczenia i zniekształcenia, szczególnie po dłuższym czasie. Żeby tego uniknąć, trzymaj swój piercing w specjalnie do tego przeznaczonym pudełku, gdzie nie będzie narażony na żadne czynniki zewnętrzne.
Dobrym wyborem będzie to małe pudełko - nie tylko pozwoli ci się lepiej zorganizować, ale jest też idealne podczas podróży czy noszenia w plecaku lub torebce, gdyż szczelnie się zamyka. To szczególnie przydatne, jeśli lubisz często zmieniać kolczyki.

Pudełko na kolczyki ma następujące wymiary: 13cm długości, 6,5cm szerokości i 2cm wysokości (lub głębokości). W środku znajduje się 10 małych przegródek, które mają wymiary 3x2,5cm. Przegródki są wyjmowane, więc możesz dostosować ich wielkość do rozmiaru swoich ozdób; przyda się to na przykład w przypadku, gdy twój taper ma 5cm długości, a chcesz go przechowywać w pudełku.

Pudełko jest wykonane z przezroczystego plastiku i jest zamykane za pomocą kolorowego zatrzasku, który utrzymuje wszystko w miejscu.

Szczegóły
ImięPudełko na kolczyki
SKUBox
RodzajNarzędzie
Ilość sztuk1 szt.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Pudełko na kolczyki
Twoja ocena
Pudełko na kolczyki