• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Produkty 1 do 48 z 220

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Produkty 1 do 48 z 220

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Kolczyki do ust

Tutaj, w BodyMod.pl, mamy kolczyki do wszystkich rodzajów piercingu ust. Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz i jakie są Twoje wymagania, w naszym sklepie na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Kolczyki do następujących przekłuć ust:

Różne typy biżuterii mogą być wykonane z bardzo różnych materiałów, tak by spełnić podstawowe wymagania użytkownika. Np. mogą być zrobione ze stali chirurgicznejtytanu, złota, PTFE oraz innych.
Ważne, byś wybrał odpowiedni materiał. Dentyści na przykład polecają noszenie kolczyków z tworzyw sztucznych, takich jak PTFE czy Bioplast, ponieważ nie są one szkodliwe dla zębów i dziąseł. W naszym sklepie jest dostępnych wiele kolczyków z tych materiałów właśnie; jedyną ich wadą jest to, że można je przez przypadek przegryźć. Tutaj jednak musisz zdecydować sam, czy wolisz płacić za nowe zęby czy nowe kolczyki :)

Długość kolczyków do ust

Pamiętaj, że kolczyk nie może być zbyt długi. Jeśli tak się stanie, kolczyk może nawet uszkodzić zęby i dziąsła. Ale jak mieć pewność, że rozmiar jest odpowiedni? W rzeczywistości nie jest to zbyt skomplikowane i mamy dla ciebie kilka wskazówek. Kiedy zakładasz kolczyk po raz pierwszy, powinien być dłuższy niż normalnie, gdyż wargi i jej okolice mocno puchną po przekłuciu. Dotyczy to takich przekłuć jak Angel Bite, Snake Bite, Madonna, Medusa, Lower Labret i podobnych - startowa długość powinna wynosić przynajmniej 10mm.

Kiedy obrzęk znika i wszystko wraca do normalności, to znak, że należy zmienić biżuterię na nieco mniejszą. Najczęściej spotykana długość to 8mm; są to także wymiary większości kolczyków w naszym sklepie. Pamiętaj, że biżuterię wykonaną z PTFE czy Bioplastu możesz łatwo skrócić samodzielnie, przez co ominie cię kupowanie dwóch różnych kolczyków.

W dzisiejszych czasach kolczyki do ust mają również standardową długość; w profesjonalnych studiach piercingu przekłucia wykonuje się igłą o grubości 1,2mm. Również w tym przypadku jest to standardowy wymiar w naszym sklepie. Jeśli jednak długość lub grubość będzie inna, wyraźnie zaznaczymy to w opisie, tak, by nie było żadnych wątpliwości przy zakupie.

Piercing ust ma również tę zaletę, że może być stosunkowo łatwo ukryty za pomocą przezroczystego "retainera", który ma również tę zaletę, że nadaje się do różnych rodzajów piercingu. Może być zamiennikiem takich kolczyków, jak na przykład kółko z kulką, zwykłe kółko, podkówka czy labret.

Cieszymy się że wybierzesz swój nowy kolczyk do warg spośród naszych produktów!