• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Produkty 1 do 48 z 391

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Produkty 1 do 48 z 391

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Kolczyki w uszach

Piercing uszu jest wykonywany już od tysięcy lat i jest uważany za najstarszy rodzaj biżuterii. Kolczyk w uchu może oznaczać wiele rodzajów przekłuć, jednak dwa najbardziej popularne to Tragus i Helix.

Rodzaje kolczyków

Piercing uszu jest zdecydowanie najbardziej popularny spośród wszystkich innych. Prawdopodobnie wynika to z tego, że te kolczyki są znane i społecznie akceptowane od długiego czasu.

 • Labret jest stosunkowo najprostszy w obsłudze, a przez to najczęściej stosowany w piercingu uszu. Składa się on z pręta z małą nakładką na jednym końcu i nakrętką w formie stożka lub kuleczki na drugim.
 • Kółko jest niemal równie popularne, a ostatnio jest także bardzo na czasie! Otwiera się je i zamyka za pomocą małego segmentu, który zatrzaskuje się w kółeczku.
 • Kółko z kulką to nieco bardziej skomplikowana odmiana kółka - zamyka się ono za pomocą kulki, która jest również ozdobą. Wygodnie się je nosi, dlatego dla wielu to idealna ozdoba na co dzień.

Powyżej opisaliśmy jedynie kilka z najbardziej popularnych kolczyków, jednak możliwości jest o wiele więcej - można stosować na przykład zakręcone kolczyki, takie jak zwykle stosuje się do piercingu nosa. Inne przekłucia wymagają specjalnych kolczyków, takich jak sztanga industrial które są zaprojektowane i używane do piercingu o tej samej nazwie.

Pistolet w piercingu?!

Pewnie spora część ludzi kojarzy przekłuwanie uszu ze specjalnym pistoletem. Praktykuje się to najczęściej w salonach kosmetycznych czy u jubilera, jednak my stanowczo odradzamy i ostrzegamy! Taki pistolet nie może być sterylizowany, więc istnieje duża szansa na kontakt z krwią poprzedniego klienta. Ponadto, uszkadza on tkankę o wiele bardziej niż to konieczne, zdecydowanie jest gorszy dla twojego ciała niż igła. Najgorsze jest to, że użycie pistoletu może powodować powstawanie blizn, a także nieco nierówną dziurkę, przez co noszenie piercingu staje się niekomfortowe.
Jeśli piercer z jakiegoś powodu używa pistoletu, to bardzo mu daleko do profesjonalisty, dlatego uciekaj jak najszybciej!