Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost
Ładuję...

Kulka perłowa z akrylu

8,00 zł
W magazynie

Kiedy założysz tę kulkę wiele osób pomyli ją z prawdziwą perłą. Jest ona jednak wykonana z akrylu i dlatego jej cena jest przystępna. Gdybyśmy sprzedawali prawdziwe perły, cena byłaby znacznie wyższa, gdyż nie dość, że jest na nie duże zapotrzebowanie są one surowcem naturalnym.

Prezentowana kulka jest dostępna w kilku naturalnych kolorach. Możesz wybrać jej rozmiar dla dwóch pręcików o grubości 1,2 mm oraz 1,6 mm. Kulka o średnicy 3 mm jest dostępna dla pręcików o grubości 1,2 mm, zatem nadaje się idealnie do labretów. Możesz też je użyć w piercingu pępka, wystarczy dodać do zamówienia kulkę o średnicy 5 lub 8 mm, która pasuje do pręcika o rozmiarze 1,6 mm. Jak widzisz oferujemy różne kombinacje, więc możesz je wykorzystać do indywidualnych potrzeb. 

Jak już wspomnieliśmy, kulki są wykonane z akrylu. Oznacza to, że w rzeczywistości są białe, lecz każda powleczona jest warstwą koloru. W zależności jak będziesz się z nią obchodzić z czasem może stracić swoją barwę. Wyobraź sobie, że nosisz ją w języku i często ociera się o zęby, z czasem kolor nie będzie taki sam.

Szczegóły
ImięKulka perłowa z akrylu
SKUBall-38
Rodzaj zapięciaGwint zewnętrzny
RodzajPojedyncza kulka
MateriałAkryl
Ilość sztuk1 szt.
Czy kolczyk jest powlekany?Tak, tylko kulka
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Kulka perłowa z akrylu
Twoja ocena
Kulka perłowa z akrylu