LETNIA WYPRZEDAŻ

100 dni zwrot
Wysyłka od 14.99 zł. Darmowa wysyłka od 150 zł
Bezpieczne płatności
Ładuję...

Plug z rogu z masą perłową

28,20 zł
W magazynie

Jak wynika z samej nazwy, biżuteria ta wykonana jest z rogów. Dokładniej mówiąc, zrobiona jest z rogów bawołu wodnego, co powoduje, że wtyczka ma piękny czarny kolor. Ponieważ biżuteria jest wykonana z materiału organicznego, takiego jak róg, oznacza to, że nadaje się do zagojonego przekłucia. Dzięki materiałom organicznym ucho o wiele łatwiej oddycha. Unikniesz przy tym nieprzyjemnych zapachów - takich jak na przykład możesz doświadczyć nosząc inne materiały, np. stal chirurgiczną.

Mamy jednak świadomość, że skoro jest to materiał organiczny, jest również wrażliwy na wilgoć. Może to spowodować pęknięcie kawałka, jeśli nie leży on prawidłowo. W przypadku materiałów organicznych mogą występować niewielkie różnice w biżuterii, takie jak kolor lub wygląd. Przynosi to jednak również urok osobom, które kochają materiały takie jak ten.

Na przodzie biżuterii znajduje się mała, okrągła, mieniąca się płytka, która również wykonana z materiału organicznego, a mianowicie z masy perłowej. Konstrukcja ta dodaje coś niezwykłego do tej bardzo prostej biżuterii, a czarny kolor niesamowicie podkreśla masę perłową. Więc jeśli szukasz całkiem ekologicznego pluga, jesteś we właściwym miejscu.

Szczegóły
ImięPlug z rogu z masą perłową
SKUPlug-168
RodzajPlug
MateriałRóg
Głębokość11 mm
Ilość sztuk1 szt.
Dodatkowy materiałMacica perłowa
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Plug z rogu z masą perłową
Twoja ocena
Plug z rogu z masą perłową