• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

18 produkt(ów)

na stronie

18 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Inne produkty do rozpychania

W tej kategorii zebraliśmy wiele różnych produktów, które z jakiegoś powodu nie nadają się do żadnej innej, ale ciągle świetnie się sprawdzają w piercingu. Po prostu, część produktów jest tak unikalna, że ciężko je przypisać do jednej kategorii. Dlatego właśnie stworzyliśmy tą stronę, by zapewnić ci szybki przegląd tych wyjątkowych produktów.

Mimo że te ozdoby są w kategorii "Inne", to wcale nie znaczy że są niższej jakości. Tutaj, w BodyMod.pl, nie idziemy na kompromisy jeśli chodzi o jakość naszych produktów, a tym samym staramy się utrzymywać ceny na niskim poziomie.

Szeroki wybór produktów do rozpychania

W BodyMod.pl mamy największy wybór zarówno najzwyczajniejszych, jak i najbardziej odjechanych kolczyków i rozpychaczy - staramy się, by każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Dlatego na bieżąco uzupełniamy naszą stronę w nowe, ekscytujące produkty - na tej znajdziesz te, których nie mogliśmy wrzucić do żadnej innej kategorii. Są to na przykład:

Roztwór soli fizjologicznej

W naszym sklepie znajdziesz roztwór soli fizjologicznej "Blue Wave" od firmy Tattoo Goo. Jest to idealny płyn dla tych, którzy chcą wspomóc gojenie przekłucia. Nie jest toksyczny ani szkodliwy dla ciała w żaden sposób. Produkt tej firmy jest jednym z najlepszych na świecie, a samo opakowanie bardzo użyteczne, gdyż wyposażone jest w spray, ułatwiający równomierne rozprowadzanie.

Wystarczy jeden "psik" by skutecznie oczyścić przekłucie. Dzięki roztworowi jest mniejsza szansa, że w ranie rozwiną się bakterie. Dodatkowo, dzięki temu że rozpylasz produkt, zamiast go nalewać, oszczędzasz pieniądze, gdyż wystarczy niewielka ilość.

Otwieracz do kółek

W tej kategorii znajdziesz także specjalny otwieracz, który, jak sama nazwa wskazuje, ułatwi ci otwieranie ozdób, jeśli masz z tym problem. Możesz wybrać spośród trzech różnych rozmiarów, tak, by dopasować je do twoich ozdób. Na przykład, jeśli nosisz malutkie kółka poniżej 4mm średnicy, wybierz ten mniejszy; jednak jeśli wolisz większą biżuterię, większy otwieracz będzie jak znalazł. Ten produkt przydaje się najbardziej, gdy musisz otworzyć kółka z kulką lub takie bez widocznego otwarcia - to konieczność, gdy chcesz sam być w stanie poradzić sobie z każdym kolczykiem - kółkiem.

To tylko dwa spośród wielu produktów, które znajdziesz w kategorii "Inne", jednak gwarantujemy że znajdziesz tam o wiele więcej produktów przydatnych przy rozpychaniu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o piercingu, rozpychaniu, produktach do pielęgnacji, materiałach i innych, koniecznie odwiedź naszego bloga! Napisaliśmy tam wiele artykułów o wszystkim, co musisz wiedzieć związanego ze światem piercingu. Między innymi, o tym jakich materiałów powinieneś używać. Znajdziesz wiele dobrych rad, które pozwolą ci odpowiednio zadbać o twój piercing!

Mamy nadzieję, że spodoba ci się nasz blog i będziesz z niego często korzystać - poświęciliśmy mnóstwo czasu na zebranie jak najdokładniejszych informacji. Jeśli jednak nawet po sprawdzeniu bloga dalej masz jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się skontaktować z naszą obsługą klienta. Będziemy szczęśliwi mogąc ci pomóc - nasi klienci są dla nas najważniejsi!