Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost
Ładuję...

Roztwór soli fizjologicznej

54,00 zł
Brak w magazynie

Roztwór soli fizjologicznej jest idealny do pielęgnacji nowego piercingu. Płyn przyspiesza gojenie i nie jest w żaden sposób niebezpieczny dla twojego organizmu.

Roztwór soli fizjologicznej jest powszechnie dostępny na rynku, w różnych opakowaniach i formach. Ten jest jednym z najlepszych - oto, dlaczego.

Blue Wave™ od Tattoo Goo jest dostępny w bardzo praktycznym opakowaniu. W przeciwieństwie do wielu innych, w których płyn trzeba przelewać, wylewać i (często, nie czarujmy się) rozlewać, Blue Wave™ jest dostępny w sprayu.

Roztwór Blue Wave™ dzięki aplikacji w sprayu umożliwia naniesienie idealnej ilości płynu prosto na przekłucie. Reszta preparatu nie jest tym samym wystawiona na kontakt z bakteriami i zanieczyszczenia. Dodatkowo, użycie roztworu nigdy nie było prostsze!

Sól fizjologiczna znajduje się w sterylnym opakowaniu, a dodatkowo ma idealne proporcje soli do wody - tak, by działała możliwie najbardziej optymalnie. Dzięki temu odpada ci konieczność eksperymentowania ze składnikami i przygotowywaniem, jak to często się zdarza gdy musisz uzupełniać solankę co tydzień.
Wszystko, na co musisz uważać, to to, by słona woda nie dostała ci się do oka. Piecze!

Butelka ma wymiary 11,7 x 4,4 x 3 cm. i zawiera 59 ml. sterylnego roztworu.


Jak używać roztworu soli fizjologicznej?

Roztwór powinien być zawsze używany razem innym środkiem czyszczącym/pielęgnującym. Kiedy piercing jest nowy, zazwyczaj poleca się go czyścić dwa razy dziennie, na przykład rano i wieczorem, a także (chociaż to chyba oczywiste) zachowanie normalnej higieny, tj. codzienny prysznic etc.

Raz dziennie przemywaj piercing mydłem o neutralnym PH lub preparatem zawierającym chloroheksydynę i roztworem soli fizjologicznej.

Mydło i chloroheksydyna zabijają bakterie, pozwalając organizmowi skupić się na gojeniu, a nie walce z nimi. Roztwór soli fizjologicznej powinien być stosowany po użyciu jednego z nich; on dodatkowo przyspiesza proces gojenia, znacząco minimalizując też ryzyko powstawania dużych, brzydkich blizn.

Roztwór może być stosowany dwa razy dziennie, podczas gdy mydło i chloroheksydyna - tylko raz.

Pamiętaj, nigdy nie używaj roztworu do przemywania kolczyków, jedynie do przekłucia! Ozdoba musi zostać w uchu przez cały czas trwania okresu gojenia.

Do których rodzajów piercingu nadaje się roztwór?

Krótko mówiąc - niemal do wszystkich. Roztwór soli fizjologicznej jest całkowicie naturalny, dlatego też bezpieczny. Oto lista z kilkoma przykładami:

Lista jest prawie nieskończenie długa.

Jeśli więc męczysz się przygotowując mieszankę samemu, lub pilnie brakuje ci czegoś praktycznego, zamów już dziś wybierając szybką dostawę.
Alternatywnie, jeśli preferujesz produkty DIY, sprawdź naszą specjalną sól do wykonywania roztworu.

Szczegóły
ImięRoztwór soli fizjologicznej
SKUCare-Saline
RodzajProdukt do pielęgnacji
Zawartość59 ml.
Ilość sztuk1 szt.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Roztwór soli fizjologicznej
Twoja ocena
Roztwór soli fizjologicznej