Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost
Ładuję...

Plaster do dermali

9,00 zł
W magazynie

Jeśli jesteś szczęściarzem posiadającym dermala, z doświadczenia wiemy, że jest spora szansa, że często zaczepia się on o ubrania, powodując dyskomfort i utrudniając codzienne czynności. Przeszkadza to szczególnie w uprawianiu sportu lub kiedy nosisz delikatne ubrania.
Plaster przyda się też, jeśli właśnie wykonałeś swojego pierwszego dermala, który wymaga nieco więcej uwagi i pielęgnacji podczas okresu gojenia.

Plaster jest wykonany z wodoodpornego tworzywa, więc spokojnie możesz nosić go na basenie. Jednocześnie, jest też wygodny, elastyczny i sterylny, dlatego idealnie nadaje się w przypadku, gdy z jakiegoś powodu musisz zakryć lub dodatkowo chronić swoje przekłucie.

Oprócz tworzywa sztucznego, plaster składa się także ze specjalnej bawełnianej podkładki, która absorbuje wszelkie płyny. Plaster ma 22mm średnicy, a mała bawełniana poduszka ma wymiary 11x11mm. Produkt został stworzony do dermali i skindiverów, co jednak nie znaczy, że tutaj możliwości się kończą. Oczywiście, może być też używany do innych rodzajów kolczyki, tak długo, jak mogą być przykryte "poduszką".

Pamiętaj, by przechowywać plastry w suchym i chłodnym miejscu.

Pamiętaj, za podaną cenę dostaniesz 10 olastrów.

Szczegóły
ImięPlaster do dermali
SKUCare-Bandaid
RodzajProdukt do pielęgnacji
Ilość sztuk10 szt.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Plaster do dermali
Twoja ocena
Plaster do dermali