Nowe inspiracje i style

Do 25% zniżki - Nowe kolczyki

Nowe inspiracje i style

KUP 2, ZAPŁAĆ ZA 1

Nowa oferta każdego dnia

KUP 3, ZAPŁAĆ ZA 2
100 dni zwrot
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 14.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Bezpieczne płatności
Ładuję...

Prosty kolczyk do nosa z 14-karatowego złota w kształcie kwiatu

199,00 zł
W magazynie

Ten prosty kolczyk do nosa jest wykonany z 14-karatowego złota, a z przodu znajduje się uroczy kwiat, wysadzany przezroczystymi kryształkami. W sumie jest ich siedem, sześć otaczających pozostały, znajdujący się w środku. Kwiat ma średnicę około 5mm, a wysokość - mniej więcej 2mm.

Jak wspominaliśmy wcześniej, kolczyk jest wykonany z 14-karatowego złota. Zastanawiasz się, dlaczego akurat tyle karatów? Odpowiedź jest prosta: 14 to najlepszy możliwy kompromis pomiędzy zawartością czystego złota a wytrzymałością. Im więcej karatów, tym bardziej miękkie jest złoto, więc jeśli ma być wykorzystane do tworzenia biżuterii, musi być połączone z innymi materiałami.
Możesz wybrać pomiędzy dwoma dostępnymi kolorami: tradycyjne, ciepłe żółte złoto lub nowoczesne i nieco bardziej dyskretne białe złoto. Oczywiście, oba warianty to 14-karatowe złoto.

Niezależnie od tego, który model wybierzesz, każdy z nich ma dekorację w kształcie uroczego kwiatka składającego się z siedmiu przezroczystych kryształków, odpowiednio zabezpieczonych przed wypadaniem. Jest on umiesczony na pręciku o długości 6mm, na którego końcu znajduje się kulka, jedynie nieco od niego grubsza, która zabezpiecza kolczyk przed wypadaniem.

Szczegóły
ImięProsty kolczyk do nosa z 14-karatowego złota w kształcie kwiatu
SKUNose-161
Grubość0.8 mm.
RodzajProsty kolczyk do nosa
PrzeznaczenieNozdrze
Długość6 mm.
Ilość sztuk1 szt.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Prosty kolczyk do nosa z 14-karatowego złota w kształcie kwiatu
Twoja ocena
Prosty kolczyk do nosa  z 14-karatowego złota w kształcie kwiatu