BodyMod jest otwarte, a my zapewniamy, że Wasze kolczyki zostają doręczane do Waszych drzwi!

 • Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Produkty 1 do 48 z 88

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2

Produkty 1 do 48 z 88

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Tunele

Tunele to ozdoby służące do rozpychania uszu z, krótko mówiąc, dziurą w środku. W przeciwieństwie do pluga, który ma litą powierzchnię, tunel jest rodzajem piercingu, który posiada dziurę na wylot.

Mini tunele

Może się wydawać, że tunele są zarezerwowane dla osób, które mają już sporo rozepchane, jednak to nieprawda. Dzisiaj możesz znaleźć nawet takie o średnicy 1,2mm. Taką samą grubość ma najcieńsza dostępna igła wykorzystywana do wykonywania piercingu. Oznacza to, że tunel można założyć nawet bezpośrednio na "zwyczajne" przekłucie, bez konieczności wcześniejszego rozpychania. Oczywiście, wiadomo że taka dziurka jest bardzo, bardzo mała, a przez to tunel jest właściwie niewidoczny, więc taki produkt został stworzony trochę dla zabawy.

Tunele od 4 do 10mm

Najpopularniejsze w Polsce tunele mają średnicę pomiędzy 4 a 10mm. Wtedy są już odpowiednio widoczne, a dziura w środku jest przyzwoitej wielkości. Większość ozdób na BodyMod.pl ma średnicę także ponad 10mm, jednak zależy to w głównej mierze od popularności modelu. Jeśli zdecydujesz się na większe ozdoby, pamiętaj że najprawdopodobniej dziura nigdy się do końca nie zarośnie.

Duże tunele

Na BodyMod.dk znajdziesz również tunele które są większe niż 10mm. W tej chwili oferujemy tunel o średnicy 51mm - to już jest odrobinę ekstremalne, jednak wciąż piękne. Niestety, większość naszych produktów kończy się na 16mm, jednak stale staramy się poszerzać asortyment. Jeśli czegoś bardzo ci brakuje, daj nam znać!