BodyMod jest otwarte, a my zapewniamy, że Wasze kolczyki zostają doręczane do Waszych drzwi!

 • Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

14 produkt(ów)

na stronie

14 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Tunele organiczne

Tunele organiczne to nic innego, jak ozdoby wykonane z surowców naturalnych, ostatnio zdobywające coraz większą popularność. Takie tunele są idealne dla osób, które chcą wyglądać oryginalnie i wyjątkowo, a jednocześnie pokazać, jak ważne są dla nich naturalne tworzywa. Poniżej przeczytasz więcej o naszych tunelach organicznych. Możesz się dowiedzieć na przykład o szerokiej gamie naturalnych rozpychaczy dostępnych w naszym sklepie, a także o wadach i zaletach materiału.

Naturalne znaczy piękne!

Jest wielu ludzi którzy od lat kochają i trzymają się rozpychaczy wykonanych z materiałów organicznych. Tunele mogą być wykonane nie tylko z drewna, ale także innych materiałów organicznych, takich jak kość czy róg. Takie tunele to wyjątkowe ozdoby, które podobają się wielu ludziom, ich dodatkową zaletą jest fakt, że są nie do podrobienia. Tak jak nie znajdziesz dwóch drzew o identycznym wzorze, tak samo nie znajdziesz dwóch identycznych tuneli - to samo dotyczy ozdób z kości czy rogu.

Szeroki wybór organicznych tuneli

W BodyMod.pl mamy ogromny wybór tuneli wykonanych z materiałów organicznych, takich jak drewno, róg czy kość. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe produkty - na przykład tunele z bawolich rogów. Trudno o coś bardziej unikatowego!

Tunele z materiałów organicznych są głównie dla tych, którzy chcą wyróżniać się z tłumu. Ponieważ nie znajdziesz dwóch identycznych ozdób, na pewno będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo! Wiedzieć, że nosisz coś, czego nie ma nikt inny to naprawdę wspaniałe uczucie.

Warto wiedzieć

Jak już wspominaliśmy, jedną z największych zalet tuneli z materiałów organicznych jest to, że nie znajdziesz dwóch identycznych - podrobienie takiego małego dzieła sztuki jest bardzo trudne, o ile nie niemożliwe. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nikt inny nie nosi takiej samej biżuterii jak ty. To samo odnosi się zarówno do drewna, jak i tuneli wykonanych z rogu czy kości. Kupując taką ozdobę, możesz mieć pewność że jest absolutnie jedyna w swoim rodzaju.

Kolejną wielką zaletą materiałów organicznych jest to, że pozwalają twojej skórze oddychać, szczególnie odnosi się to do wszelkiego rodzaju drewna. Dzieje się tak dlatego, że ma ono w swojej strukturze naturalne pory przepuszczające powietrze. Niestety, może się to również przyczynić do powstawania nieprzyjemnego zapachu, a także niszczenia tunelu, gdyż oprócz przepuszczania powietrza, absorbują one płyny.

Właściwie jedyną wadą jest to, że materiały organiczne nie mogą być wykorzystywane podczas okresu gojenia, gdyż absorbują one ciecz wyciekającą z rany - zakładaj je dopiero, gdy przekłucie będzie w pełni zagojone!