• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Produkty 1 do 48 z 49

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2

Produkty 1 do 48 z 49

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Tunele ze stali chirurgicznej

Tunele ze stali chirurgicznej są bardzo popularne wśród rozpychaczy z powodu ich wyglądu - są oryginalne i "surowe" jednocześnie - tutaj mniej znaczy więcej. Nasza stal chirurgiczna odznacza się niezwykle wysoką jakością. Poniżej dowiesz się więcej na temat tych tuneli, na przykład o wadach i zaletach stali, a także jakim cudem wygląda ona surowo i elegancko zarazem.

Szeroki wybór stalowych tuneli

W BodyMod.pl znajdziesz wiele rodzajów tego typu kolczyków. Mamy tak szeroki wybór, ponieważ chcemy zapewnić naszym klientom możliwość wyboru i kupienia czegoś, co będzie w 100% odpowiadało ich wymaganiom. U nas znajdziesz tunele w wielu różnych kolorach i wzorach!

Mniej znaczy więcej!

Tunele ze stali chirurgicznej, mimo swojej prostoty, mogą idealnie uzupełniać twój outfit. Dzięki nim zapewnisz sobie klasyczny i nieco surowy, ale zarazem bardzo elegancki wygląd. Ogólne odczucia bardzo zależą od tego, co ubierzesz - bardziej surowo będą wyglądały w połączeniu ze skórzaną kurtką i ciężkimi butami, a bardziej klasycznie z czymś eleganckim. Stalowe tunele są niezwykle uniwersalne, a w tym przypadku mniej naprawdę znaczy więcej. Jeśli jednak chcesz czegoś odrobinę bardziej kobiecego, mamy również wersję z kryształkami - dyskretny błysk naprawdę robi różnicę!

To, jaki tunel wybierzesz, dużo mówi o twoim osobistym stylu. Naturalnie większość ludzi chce wybrać pasującą ozdobę, która będzie idealnym uzupełnieniem stylu - szeroka oferta w naszym sklepie powinna ci to umożliwić. Mamy tylko nadzieję, że mimo że produktów jest sporo, wybór nie będzie zbyt trudny i czasochłonny.

Zalety i wady stali chirurgicznej

Myślę, że nie masz już wątpliwości, że tunel ze stali chirurgicznej pięknie się prezentuje. Jest to jedna z niezaprzeczalnych zalet tego materiału. Ponadto, jest znacznie tańsza niż, na przykład tytan - możesz kupić wymarzoną ozdobę bez narażania swojego portfela na szwank. Stal chirurgiczna jest także wytrzymała, więc może być sterylizowana, czego nie można powiedzieć na przykład o akrylu.

Niektórzy od początku skreślają stal chirurgiczną z racji jej wagi. Jest ona sporo cięższa od, na przykład, akrylu; sporo ludzi uważa nawet, że jest zbyt ciężka dla płatka ucha. Jednak to bardzo zależy od osobistych preferencji - jeśli czujesz, że tunel staje się zbyt ciężki, zawsze możesz go zamienić na lżejszą ozdobę. Na ogół waga kolczyka jest kwestią bardzo osobistą: niektórzy ludzie lubią cięższe ozdoby, a inni wolą nie czuć, że cokolwiek noszą. Jeśli odpowiadają ci obie opcje, rozwiązaniem może być kupienie tunelu zarówno stalowego, jak i akrylowego i zmienianie ozdoby co jakiś czas, bądź zależnie od efektu, jaki chcesz uzyskać.

Mamy nadzieję, że uda ci się znaleźć tunel idealny!